Globe

Lõputute võimalustega saunakeris.
Harvia Globe saunakeris pakub teile meeldivat saunaskäigu kogemust. Lisaks meeldivale soojusele ja leilile on kerisel ka ainulaadne disain ja suurepärased paigaldusvõimalused. Visake peast oma eelarvamused kerise asukoha kohta saunas! Harvia Globe'i saab paigaldada seinale, alusele või isegi riputada lakke. See valikuvabadus laseb ka teie kujutlusvõimel saunalava asetuse plaanimisel vabalt lennata.

Samuti on Harvia Globe keskkonnasõbraliku disaini näide: parimat toormaterjali – tugev roostevaba teras – kasutatakse võimalikult vähe jäätmeid tekitades ning selle pinna viimistlemisel ei kasutata kahjulikke kemikaale. Täiesti uus mõtteviis on nähtav ka kerise disainis – see on valmistatud laseriga täpselt lõigatud teraskaartest ja rõngastest. Saunakivide hulk on hoolikalt optimeeritud: Keris soojeneb kiiresti ilma leili pehmust ohvriks toomata.

Harvia Globe keriseid GL70 (Ø 430 mm) ja GL110 (Ø 500 mm) juhitakse puutetundliku ekraaniga juhtpaneeli abil. Kasutajasõbralik temperatuuri ülitäpse reguleerimisega puutetundlik ekraaniga juhtpaneel on teie mugavuse tagamiseks loodud vastavalt Harvia disainipõhimõtetele. Lihtsa ja stiilse pritsmekindla juhtpaneeli saab paigaldada leiliruumi või sellest välja. Kerisega komplektis on ka kontaktorkarp, mis juhib elektritoidet kerise küttekehadele. Keris on kontaktorkarbiga ühendatud metallkõris jooksva kaabli kaudu. Kerise temperatuuriandur paigaldatakse saunaruumi lakke ning ühendatakse kaabli abil kontaktorkarbiga.

Harvia Globe on saadaval ka E mudelitena GL70E ja GL110E, mida juhitakse eraldiseisva juhtimiskeskusega (näiteks Griffin või C150). E mudelid sisaldavad ühenduskarpi juhtimiskeskuse elektrisisendi jaoks. Keris on ühenduskarbiga ühendatud metallkõris jooksva kaabli kaudu. 

Kinnituskomplektid:
-
Seinakinnituse komplekt HGL1 (GL70, GL70E) Paigaldusjuhis
- Seinakinnituse komplekt HGL2 (GL110, GL110E) Paigaldusjuhis
- Statiiv, teleskoopi HGL3 Paigaldusjuhis
- Statiiv, madal HGL5 Paigaldusjuhis
- Laest riputamise komplekt HGL4 Paigaldusjuhis

Lisaseadmega:
- Kerisekaitse HGL6 (GL70, GL70E) Paigaldusjuhis
- Kerisekaitse HGL7 (GL110, GL110E) Paigaldusjuhis
- Klaasist lavakaitse HGL8