Harvia HGP

Meeldivaks kümbluseks aurusaunas.
Harvia HGP on hea enesetunde ja lõõgastuse oaas. Luba niiskel soojusel hellitada oma meeli ja unusta hetkeks aeg ja argipäevamured.

Harvia HGP on võimas aurugeneraator mis on väljatöötatud kasutamiseks nõudlikes spa tingimustes. Loomisel olid peamisteks esmärkideks usaldusväärsus, tõrkevaba töö ja lõõgastav aurusaunakogemus.

Harvia HGP aurugeneraatorit on kerge paigaldada. Harvia HGP aurugeneraatorit juhitakse juhitakse stiilse puutetundliku juhtimispaneeliga. Juhtida saab aurugeneraator, lõhnaaine pump, valgustus ja ventilator. HGP mudelid HGP22 ja HGP30. Sama juhtpaneeliga juhtimiseks saab tavapärase aurugeneraatoriga ühendada kuni 3 täiendavat aurugeneraatorit HGX11L.

HGP mudelil on automaatne tühjendusklapp generaatori sisse ehitatud. Automaatne tühjendusklapp loputab aurugeneraatorit määratud intervallidega ja iga kord, kui aurugeneraator lülitatakse välja. See protseduur eemaldab aurugeneraatorist kogu sadestunud katlakivi. Aurugeneraatori töökindluse tagamiseks tuleb regulaarselt katlakivi eemaldada.

HGP mudelil on aroomipump generaatori sisse ehitatud. Lõhnaaine pump saab programmeerida aroomi automaatselt auruga segama. Lõhnaaine pumbaga ühendatav aroomivedeliku anum võib olla väike või suur.

Lisaseadmega:

Auruotsik

Aurusauna aroom