Cilindro EE ja Cilindro HEE

Soodsad sammaskerised eraldiseisva jutimispaneeliga
Harvia elektrikerised Cilindro EE ja HEE on varustatud eraldiseisva juhtimispaneeliga, mis võimaldab keriseid uputada alumise lavatasapinna sisse. Kerise uputamine lubab leiliruumi sisu disainimisel paigutada keris lavale lähemale – leiliruumi kujundamine ei sõltu enam kerise juhtimisseadmete asukohast.

Pritsmekindla juhtimispaneeli võib paigutada nii leiliruumi kui ka sellest väljapoole. Uputuskrae HPC2, mis on valmistatud roostevabast terasest, katab ilusti lava sisselõike. Uputuskrae töötab ka soojuspeegeldina kaitstes lava kuuma eest ja annab kogu paigaldusele viimistletud väljanägemise.

Digitaalne juhtimistehnoloogia teeb kerise kasutamisest lihtsa ja täpse. Kerise massiivne kivide hulk annab võrratu leili ja kerise sambakujuline ehitus lubab valida leili iseloomu: kerise külgmistele kividele vett visates on leil pehmem, kallates aga vett kerisesse samba otsast on leil tugevam.

Vali kas tervenesti või ainult osaliselt eest avatud mudel, must või valge – leili iseloom on kõigil sarnane.

  • Kerise Cilindro EE väliskest on perforeeritud roostevaba terasest.
  • Kerise Cilindro VEE  perforeeritud väliskest on valgeks värvitud tsingitud terasest.
  • Cilindro HEE mudelil on eest osaliselt avatud kiviruum, mis tagab leiliviskajale suure kivipinna eelised, kuid samas võimaldab topeltkest taga ja külgedel paigutada kerise väiksemasse ruumi. Keriste kiviruum on valmistatud roostevabast terasest ning väliskestana on kasutatud kas mustaks (HEE) või valgeks (VHEE) värvitud tsingitud terast.

 

Lisaseadmega:

            
Roostevabast terasest               Roostevabast terasest
krae HPC1                                 krae HPC2  
Paigaldusjuhis                           Paigaldusjuhis

         
Kerise kaitse HPC3                    Kerise kaitse LED
Paigaldusjuhis                           valgustitega HPC3L
                                                  Paigaldusjuhis


Uputuskrae LED valgustusega
HPC2L Paigaldusjuhis