Radiant infrapunakabiin

Harvia Radiant - investeering teie heaolusse.

Harvia Radiant infrapunakabiin võimaldab teil lõõgastuda keha soojendades. Kabiin töötab infrapunakiirgust tootvate elementide abil. Soojus sarnaneb päikesekiirgusele. Infrapunasoojus katab teid üleni rahustava värskustundega. Harvia Radiant – investeering teie heaolusse.

Infrapunakabiini kütteelemendid tekitavad kuiva pikalainelist soojust. Soojus mõjub sügavale läbi naha, millel on mitmeid positiivseid mõjusid. See stimuleerib vereringet, lõõgastab lihaseid, põletab kaloreid, vähendab stressi ja rahustab nii füüsiliselt kui ka mentaalselt.

Tehniline informatsioon
Harvia Radiant infrapunakabiinile on lisatud selge paigaldusjuhis, mis teeb kabiini kergesti paigaldatavaks. Infrapunakabiini saab paigaldada igasse kuiva kohta, näiteks magamistuppa. Infrapunakabiini tööaega ja temperatuuri juhitakse kergesti kasutatava juhtpaneeliga. Radiant on peale sisselülitamist kasutusvalmis vähem kui kümne minutiga. Ka valgustuse saab juhtpaneelilt sisse lülitada. Mõlemal mudelil on raadio/CD-mängija, et esitada teie lemmikmuusikat.

Infrapunakabiinid on valmistatud tsuuga puidust, meeldiva lõhnaga, heleda värvilisest puidust, mis sarnaneb männi puidule. Välispind on tumeda pähkli värvi.

Infrapunakabiinidel on moodne disain ja palju klaaspindasid. Suured kütteelemendid on asetatud nii, et pikalaineline soojus mõjutaks kogu teie keha. Kuna kabiin võib põhjustada intensiivset higistamist, tuleb lavasid ja põrandat kaitsta näiteks saunalinaga. Lavad on puhastamise jaoks eemaldatavad.

Infrapunasoojus ei tekita kahjulikku kiirgust. Kuid kuna soojus põhjustab kudede temperatuuri momentaanset tõusu, peaksite te enne infrapunakabiini kasutamist konsulteerima arstiga, kui te ole rase või teil on tervisega probleeme.

You have reached our old website.

For up-to-date information on all products, please visit our new and improved website at www.harvia.com.