Harvia dekoratiivne kivisein

Harvia toob turule sauna seinakatte uudislahenduse, mis aitab teil muuta sauna isikupärasemaks. Harvia dekoratiivse kiviseina võib paigaldada kerise taha, katta sellega terve sein või ainult üks nurk. Dekoratiivset kiviseina saab kergesti paigaldada otse laudvoodrile.

Kui te otsite kerget lahendust oma sauna välimuse elavdamiseks, on Harvia kivisein sobiv valik teile. Dekoratiivset kiviseina saab kasutada uutes ja ka vanades saunades. Dekoratiivne kivisein on tehtud kvaliteetsest keraamilise kivi imitatsioonist. Dekoratiivsed alumiiniumist ääred tõstavad kiviseina veelgi rohkem esile. Dekoratiivne kivisein on pilkupüüdev detail igas ruumis.

Dekoratiivse kiviseina alumine osa on tehtud terasest, mis võimaldab paigaldada seinale kinnituva kerise. Kerise paigaldamisel tuleb jälgida, et kruvid kinnituvad seina tugielementidesse. Komplekti kuuluvad paigaldamistarbed ja puurid kiviseina ning seinale kinnituva kerise paigaldamiseks.

Tähelepanu! Kontrollige kerise ohutuskauguseid kerise paigaldus- ja kasutusjuhistest. Dekoratiivne kivisein ei sobi kaitseseinaks ning seda ei tohi paigaldada puuküttega kerise lähedale. Kui te soovite vähendada kerise ohutuskaugust, kasutage Harvia tulekolde kaitseseina ja -alust.

Tehnilised andmed:
Dekoratiivne kivisein 534 x 1870 mm

  • Laius 534 mm
  • Kõrgus 1870 mm
  • Sügavus 15 mm

Dekoratiivne kivisein 534 x 2040 mm

  • Laius 534 mm
  • Kõrgus 2040 mm
  • Sügavus 15 mm

Komplekti kuuluvad paigaldamistarbed ja puuriterad.

You have reached our old website.

For up-to-date information on all products, please visit our new and improved website at www.harvia.com.