Teraskorsten

Stiilne korstnalahendus.
Harvia teraskorsten on stiilne korstnalahendus, mida on lihtne paigaldada. Teraskorsten talub suuri temperatuurikõikumisi ja on mõeldud kasutamiseks ennekõike püükuttega keriste, väiksemate kaminate ja kamin-piitidega eraldiseisvates saunahoonetes.

Teraskorstna stardipakend sisaldab: 1,5 meetrine teraskorsten (WHP1500) ning tarvikutekast, milles on 1,0 m isoleerimata suitsutoru, vihmamüts, kummist vihmakrae ja vihmakrae paigalduskomplekt, roostevabast terasest läbiviigukrae lakke ning teraskorstna läbiviigu isolatsioon ja ohutuskrae. Teraskorstent on kerge pikendada 0,5 (WHP500) ja 1,0 (WHP1000) meetri pikkuste lisadetailidega. Tänu geniaalsele mehhanismile keeratakse lisadetailid üksteise külge ning ka suitsutorud lukustuvad üksteisega tänu torus olevatele soontele. Selliselt hoitakse ära temperatuuri vaheldumistest tingitud liikumine. Siseruumis võib korstna paigaldada 3 meetri kõrgusele ilma toestuseta ning väljas on vastav kõrgus 2 m.

Harvia teraskorstnaga ühendatava tulekolde suitsugaaside nimitemperatuur tohib olla maks. 600 ºC. Teraskorstna välimine läbimõõt on 220 mm ja tuletoru läbimõõt 115 mm. Teraskorstna ohutuskaugus põlevatest materjalidest on 100 mm. Harvia teraskorstnal on CE-märgistus ja seega vastab toode rahvusvahelistele tule- ja ohutust puudutavatele nõuetele. Teraskorsten on tahmapõlemisekindel.

Lugege hoolikalt teraskorstna ja sellega ühendatud kerise paigaldus ja kasutusjuhiseid.

  • Teraskorsten, roostevaba teras 1,5 m WHP1500
  • Teraskorstna pikendused, roostevaba teras 1,0 m WHP1000
  • Teraskorstna pikendused, roostevaba teras 0,5 m WHP500
  • Teraskorsten, must 1,5 m WHP1500M
  • Teraskorstna pikendused, must 1,0 m WHP1000M
  • Teraskorstna pikendused, must 0,5 m WHP500M

You have reached our old website.

For up-to-date information on all products, please visit our new and improved website at www.harvia.com.