Sauna Care Set

Harvia Sauna Care Set – puitpindade hooldamiseks.

Harvia Sauna Care Set saunahoolduskomplekt on mõeldud teie sauna puitpindade hooldamiseks ning sauna- ja pesemisvahendite puhastamiseks. Harvia saunahoolduskomplektis on pudel saunapuhastusvahendit (500 ml), parafiinõli (500 ml), käsn puhastamiseks ja vedelike peale kandmiseks, samuti kaitsekindad ja liivapaber. Parafiiniõli pudelist piisab umbes 5-10 m2 suuruse pinna töötlemiseks.

Kasutusjuhised: Puhastage oma saun lahusega, kus on 30 ml saunapuhastusvahendit ning 5 liitrit sooja vett. Peske puitpinnad käsnaga, kasutage kaitsekindaid! Kui mustus on tihkelt lavaistmete küljes kinni, võite kasutada komplektis olevat liivapaberit, hõõrudes puidukiududega samas suunas. Pärast puhastamist loputage puitpinnad veega ja kuivatage hoolikalt. Sauna kütte panemine kiirendab kuivamist.

Parafiinõli kaitseb puitpindu ja vähendab puidu sisse imenduva niiskuse ja mustuse hulka ning parandab ka puitpindade tooni. Parafiinõli sobib kõigile puitpindadele, eriti just termiliselt töödeldud puidule ja lepapuidust pindadele. Enne kasutamist proovige õli toimet lava alumisel küljel, et näha, kuidas puidutoon muutub ning kas uus toon teile meeldib. Puit on alati isemoodi ning lõppetulemust võivad mõjutada näiteks vanus, poorsus ja pinna algne toon.

Enne töötlemist veenduge, et puitpinnad on täiesti kuivad! Pange käte kaitsmiseks kätte kaitsekindad, valage parafiinõli käsna peale ja kandke ühtlaselt puidule. Laske toimida ½ kuni 1 tund; seejärel pühkige puidu pind vajadusel kuivaks. Sauna kütte panemine kiirendab kuivamist.

    You have reached our old website.

    For up-to-date information on all products, please visit our new and improved website at www.harvia.com.