Cilindro, Cilindro H ja Cilindro F

Soodne keris suure hulga kividega.
Elektrikerise Harvia Cilindro suur saunakivide hulk pakub nauditavat saunaskäiku. Saate valida kolme erineva Cilindro kerisemudeli vahel. Selle põrandale paigaldatava kerise kvaliteedi ja hinna suhe on suurepärane.
 
Cilindro kerise avadega väliskest on valmistatud roostevabast terasest või valgeks värvitud tsingitud terasest. Leili iseloomu saab valida pehmest teravani, visates vett kas kerise külgedele või otse kivisamba peale.

Kerisel Cilindro H on ees osaliselt võrkkest, mis annab saunaskäijatele suure kivikoguse eeliseid, ent samas võimaldab kerise paigaldamist väiksemasse ruumi. Kerisel Cilindro F on avadeta väliskest. Selline lahendus vähendab ohutuskaugusi, seega vajab keris vähem ruumi ning lava võib paigutada kerisele lähemale. See annab sauna disainimisel loovusele rohkem vabadust. Võrreldes teiste Cilindro mudelite pehmema leiliga  pakub Cilindro F teravamat leili.
 
Keriste Cilindro H ja Cilindro F kiviruum on valmistatud roostevabast terasest ning väliskest mustaks või valgeks värvitud tsingitud terasest.

Kerised on varustatud sisseehitatud juhtimisseadmetega ning nende lülitid asuvad kerise esikülje alaservas. Cilindro mudeleid PC70E, PC70HE, PC90E ja PC90HE juhitakse eraldiseisva juhtimiskeskusega (näiteks Griffin või C150).

Cilindro E-mudelid saab roostevabast terasest valmistatud krae (HPC1, HPC2 või HPC2L) abil lava alumise astme sisse ehitada.      

 

Lisaseadmega:

         
Roostevabast terasest               Roostevabast terasest
krae HPC1                                  krae HPC2                       
Paigaldusjuhis                             Paigaldusjuhis

         
Kerise kaitse HPC3                    Kerise kaitse LED
Paigaldusjuhis
                            valgustitega HPC3L
                                                   Paigaldusjuhis


Uputuskrae LED valgustusega
HPC2L Paigaldusjuhis